• +372 6 140 801sales@meditsiinigrupp.ee
  • Pärnu mnt 49976401 Laagri, Harjumaa
  • E – RMo - Fr 9:00 – 16:309:00 – 16:30

Patsiendi jälgimissüsteemid

 

Philips patsiendimonitor Efficia CM seeria

AS Meditsiinigrupp ja Philips Medical Systems on omavahel sõlminud eksklusiivse distributor-lepingu, mille kohaselt oleme ainukesed Philips´i meditsiinitehnika esindajad Eestis.

Pakume oma klientidele erinevaid patsiendimonitore ja keskjälgimissüsteeme.

Philips Efficia CM seeria lihtsad prekonfigureeritud monitorid kuvavad, analüüsivad ja salvestavad erinevaid füsioloogilisi parameetreid nii täiskasvanutel, lastel kui ka vastsündinutel. Monitorid on värvilise ekraaniga ja puutetundlikud. Patsiendimonitoridega Efficia CM100, CM120, ja CM150 on võimalik mõõta EKG-d, pulsisagedust, hingamissagedust, SpO2-te, mitteinvasiivset vererõhku ja temperatuuri. Monitor võimaldab ka arütmiate nagu asüstoolia, ekstreemne bradü- ja tahhükardia, ventrikulaarse fibrillatsiooni, ventrikulaarse tahhükardia äratundmist.


IntelliVue seeria monitorid – arenenud riikides enim kasutatavad monitorid!

Philips IntelliVue patsiendimonitoride seeriasse kuuluvad monitorid alates lihtsaimate parameetrite kuvamisest ja triaažist kuni keerukamate patsientide jälgimiseks kriitilises seisundis. Selliselt on võimalik iga patsiendi seisundi, töötajate oskuste ja eelarve jaoks valida sobivaima patsiendi jälgimise tehnoloogia taseme vahel. Intellivue monitoridel on sarnane välimus ja ülesehitus. Philipsi IntelliVue seeria monitoride täiustatud füsioloogilise seire ja kliinilise informaatika abil on võimalik luua paindlikke tingimusi nii liikuvuses, andmete jagamises, kliiniliste otsuste tugiteenustes kui ka häirehalduses. Intellivue MX400, MX450, MX500 monitorid on mõeldud kasutamiseks nii intensiiv- kui ka üldosakondades. IntelliVue MX700, MX800 on kasutatavad intensiivrasviosakondades. IntelliVue X3, X2 ja MX400 ja MX450 monitorid on kerge kaalu, vastupidava aku ja kasutajamugavuse tõttu on kasutatavad ka portatiivsena.


MRI-keskkonnas kasutatavad monitorid

MR200 jälgimismonitor on mõeldud kasutamiseks püsimagnetväljaga magnetresonants-tomograafia uuringuruumis. Monitoril on värviline 12“ LCD ekraan, Seade võimaldab EKG, kaudse vererõhu (NiBP), saturatsiooni (SpO2), pulsisageduse, hingamissageduse ja kõrvalvoolu kapnograafia COparameetrite registreerimist ja kuvamist. Funktsionaalsusi on võimalik kasutada nii lastel, kui täiskasvanutel.

MR400 jälgimismonitor on mõeldud kasutamiseks püsimagnetväljaga magnetresonants-tomograafia uuringuruumis. Monitoril on 15“  puutetundlik LED ekraan. Seade võimaldab EKG, kaudse vererõhu (NiBP), invasiivse vererõõhu (IBP), saturatsiooni (SpO2), pulsisageduse, hingamissageduse ja kõrvalvoolu kapnograafia COparameetrite registreerimist ja kuvamist.  Funktsionaalsusi on võimalik kasutada nii lastel, kui täiskasvanutel.

 

Lisainfo saamiseks võtke meiega ühendust.

2017 All Rights Reserved.