Meditsiinigrupp AS on 1997 aasta veebruaris Eestis asutatud juhtiv meditsiinitehnoloogia valdkonna ettevõte. Meditsiinigrupp AS toob maale, müüb ja hooldab erinevaid meditsiinitehnoloogilisi seadmeid tunnustatud tootjatelt nagu Philips Medical Systems, Abbott Laboratories, Laerdal, SonoSite, Dameca, Fisher&Paykel, Becton Dickinson and Company (BD), Hill-Rom, Kanmed, Defibtech, Hamilton Medical jpt.

Tegeleme kõikide peamiste tervishoiuvaldkondadega – radioloogia, anestesioloogia-intensiivravi, kardioloogia, günekoloogia, kirurgia, dermatoloogia, laborivarustus, sterilisatsiooniseadmed, patoloogia, taastusravi, onkoloogia, füsioteraapia, tervishoiu simulatsiooni- ja koolitussüsteemid jpm.

Pakume klientidele laia tootevalikut, konsultatsioone ja koolitusi ning kauba kohaletoimetamist üle Eesti.
Meditsiinigrupp AS klientideks on kõik suuremad ja väiksemad Eesti haiglad, polikliinikud, tervisekeskused, perearstikeskused, Eesti Kaitsevägi, veterinaarkliinikud ja erinevad meditsiiniõppeasutused ning koolituskeskused.

Meie meeskond koosneb 30-st oma ala professionaalist, kes pakuvad igakülgset tuge, kui vajate abi seadmete või toodete valimisel, ostmisel või kasutamisel.

Meditsiinigrupp AS kvaliteedijuhtimine on sertifitseeritud alates 2007 aastast ja ning kehtiv süsteem vastab ISO 9001:2015 standardile ning alates 2020 aastast oleme sertifitseeritud lisaks ka meditsiiniseadmete kvaliteedijuhtimissüsteemi ISO 13485:2016 standardile.

Meie poolt müüdud meditsiinitehnikale tagab hoolduse tütarettevõte Meditsiinigrupp Hooldus OÜ.

Meditsiinitehnika ja tarvikute müügi ning hooldusega Lätis tegeleb tütarettevõte Medeksperts SIA ja Leedus UAB Medekspert LT.

Tooteid puudutavate lisaküsimuste korral palume infopäringud saata: sales@meditsiinigrupp.ee või helistage (372) 6140 801.

Meditsiinigrupp Hooldus OÜ-ga saab ühendust e-kirja teel: service@meditsiinigrupp.ee või telefoni teel (372) 6140 843.

Juba üle 25 aasta Teie heaks!
AS Meditsiinigrupp