Autoklaavid

Maailma kiireima sterilisatsiooni tagamiseks pakume Kanada firma SciCan kassettautoklaave STATIM. Tegemist on auruautoklaavidega, mis võimaldavad steriliseerida ka turbiine ja mikromootoreid patsientide vahel, ning spetsiaalne tehnoloogia tagab instrumentide kiire ja delikaatse kuivatuse. Lisaks on STATIM autoklaavides lubatud steriliseerida oftalmoloogilisi instrumente, optikat, endoskoope ning paljusid teisi instrumente, millel tavalise kamberautoklaavi sterilisatsioonitsükkel ei ole lubatud.
STATIM seadmed on mõeldud nii pakitud ja pakimata instrumentide kui ka plastiku steriliseerimiseks. Autoklaavidele saab intergreerida ka juurde andmete salvestaja, mis dokumenteerib sterilisatsioonitsükleid ning võimaldab neid hiljem analüüsida.
STATIM kassettautoklaave on pakkuda 2 erinevas suuruses: STATIM 2000S ja STATIM 5000S.


Pesur-desinfektorid

Tootja SciCan valikus on nii lauale paigutatavad kui ka integreeritavad pesur-desinfektorid, mis tagavad teie tarvikute põhjaliku ja aega säästva automaatse puhastuse ja kuivatuse.
Kõik pesur-desinfektorid omavad valideeritud pesutüskleid, puutetundlikku ekraani ning andmete salvestamise võimalust. Lisaks on pesurite sisusid võimalik kohandada just teie jaoks sobivaks, tagades kasutajamugavuse ja hõlpsuse.