Patsiendi jälgimissüsteemid

AS Meditsiinigrupp ja Philips Medical Systems on omavahel sõlminud eksklusiivse distributor-lepingu, mille kohaselt oleme ainukesed Philips´i meditsiinitehnika esindajad Eestis.

Pakume oma klientidele erinevaid patsiendimonitore ja keskjälgimissüsteeme.

Philips Efficia CM seeria lihtsad prekonfigureeritud monitorid kuvavad, analüüsivad ja salvestavad erinevaid füsioloogilisi parameetreid nii täiskasvanutel, lastel kui ka vastsündinutel. Monitorid on värvilise ekraaniga ja puutetundlikud. Patsiendimonitoridega Efficia CM100, CM120, ja CM150 on võimalik jälgida EKG, pulsisagedust, hingamissagedust, SpO2, kaudselt mõõta vererõhku ja temperatuuri. Monitoril on ka arütmiate (asüstoolia, ekstreemne bradü- ja tahhükardia, vatsakeste fibrillatsioon ja tahhükardia) tuvastusfunkstioon.


IntelliVue seeria monitorid – arenenud riikides enim kasutatavad monitorid!

Philips IntelliVue seeriasse kuuluvad patsiendi monitorid baasparameetrite jälgimiseks nii triaažiz kui kriitilises seisundis patsientide monitoriseerimiseks intensiivravi osakonnas. See võimaldab valida sobivaima patsiendi jälgimistehnoloogia taseme vastavalt patsiendi seisundile ning töötajate oskustele ja osakonna eelarvele. IntelliVue monitoridel on sarnane välimus ja ülesehitus. Philipsi IntelliVue seeria monitoride täiustatud monitooringuvõimalused pakuvad koos kliinilise infotehnoloogia edusammudega paindlikke võimalusi personali liikumiseks ja alarmihalduseks, andmeedastuseks ja kliiniliste otsuste toetamiseks. IntelliVue MX400, MX450, MX500 monitorid on mõeldud kasutamiseks nii intensiiv- kui ka üldosakondades. IntelliVue MX700, MX800 on kasutatavad intensiivrasviosakondades. IntelliVue X3, X2 ja MX400 ja MX450 monitorid on kerge kaalu, vastupidava aku ja kasutajamugavuse tõttu on kasutatavad ka portatiivsena.

Philips IntelliVue X3 on kompaktne, multifunktsionaalne transportmonitor.

Tegemist on väga intuitiivse kasutajaliidesega nutitelefoni tüüpi seadmega. IntelliVue X3 monitor on sama lihtne nagu Teie nutitelefon. Menüü sirvimiseks puudutage lihtsalt ekraani ja valige kliinilisele olukorrale sobivaim konfiguratsioon. Ekraani kohandades saate mõne sekundiga kuvada parameetrid, mida ja kuidas soovite neid näha.
IntelliVue X3 aitab tõhustada töövoogu ja suurendada töö efektiivsust vähendades oluliselt patsiendi transpordi ettevalmistamisele kuluvat aega. Ühendatuna IntelliVue patsiendimonitoriga toimib X3 mitme parameetri jälgimismoodulina ning patsiendimonitorist lahti ühendamisel muutub transportmonitoriks, ilma et oleks vaja vahetada patsiendi kaableid enne või pärast transportimist.
Kõik X3 monitori pinnad on valmistatud kemikaalidele resistentsetest materjalidest, mida on testitud agressiivsete desinfektsioonivahendite suhtes. Kõige sagedamini puudutatav monitori osa – puutetundlik ekraan – on kaetud antimikroobseid hõbedaioone sisaldava Corning® Gorilla® klaasiga.

X3 patsiendimonitori tutvustavat videot saab vaadata siit.


MRI-keskkonnas kasutatavad monitorid

MR200 jälgimismonitor on mõeldud kasutamiseks püsimagnetväljaga magnetresonants-tomograafia uuringuruumis. Monitoril on värviline 12“ LCD ekraan. Seade võimaldab EKG, kaudse vererõhu (NiBP), saturatsiooni (SpO2), pulsisageduse, hingamissageduse ja kõrvalvoolu kapnograafia (CO2) parameetrite registreerimist ja kuvamist lastel ning täiskasvanutel.

MR400 jälgimismonitor on mõeldud kasutamiseks püsimagnetväljaga magnetresonants-tomograafia uuringuruumis. Monitoril on 15“  puutetundlik LED ekraan. Seade võimaldab EKG, kaudse vererõhu (NiBP), invasiivse vererõõhu (IBP), saturatsiooni (SpO2), pulsisageduse, hingamissageduse ja kõrvalvoolu kapnograafia (CO2) parameetrite registreerimist ja kuvamist lastel ning täiskasvanutel.

Lisainfo saamiseks võtke meiega ühendust.