Philips AFFINITI

Philips Affiniti seeria kõrgema keskklassi ultrahelisüsteem võimaldab kõrgemal tasemel pildi kuvamist. Komplektsusesse kuulub väga lai valik andureid (PureWave tehnoloogia) ning tarkvaraline võimekus sisaldab anatoomilist intelligentsust (Anatomical Intelligence), mis võimaldab kõrgtasemel uuringute analüüsimist. Ultraheliaparaat on väga ergonoomilise disainiga, mugava ja käepärase funktsionaalsusega. Philips AFFINITI ultraheliaparaat on konfigureeritav radioloogilise, günekoloogilise või kardioloogilise tarkvara võimekusega.

Rohkem infot Philipsi Affiniti tootebrošüüridest.


Philips PREMIUM EPIQ ELITE

Philips EPIQ seeria premium-klassi ultrahelisüsteem tagab tipptasemel diagnostiliselt väga võimeka pildi kuvamise, xMatrix ja PureWave andurid võimaldavad volumeetrilisi 3D/4D ultraheli uuringute automaatseid arvutusi. Tarkvaraline võimekus sisaldab anatoomilist intelligentsust (Anatomical Intelligence).
Philips PREMIUM EPIQ ultraheliaparaat on väga ergonoomilise disainiga ning mugava ja käepärase funktsionaalsusega. Süsteem on konfigureeritav radioloogilise, günekoloogilise või kardioloogilise tarkvara võimekusega.

Rohkem infot Philips Epiq Elite tootebrošüürist.


Philips InnoSight

Philips ultrahelisüsteem InnoSight on uue põlvkonna portatiivne tahvel-tüüpi ultraheliseade (kasutusvõimalus nii alusel/ratastel kui ilma aluseta). Süsteem tagab diagnostiliselt professionaalse pildi kuvamise, sujuva töövoo ning käepärase aparaadi käsitsemise. Ultrahelisüsteemi tarkvara sisaldab kõiki vajalikke mõõtmise valemeid, kalkulatsioone ning pildiparandustehnoloogiaid. Süsteem on konfigureeritav radioloogilise, günekoloogilise või kardioloogilise tarkvara võimekusega.

Rohkem infot tootebrošüüridest radioloogilegünekoloogile.