Nebulisaator Aerogen on meditsiiniseade, mis on ette nähtud arsti määratud inhalatsioonilahuste aerosooliks muutmiseks ventilatsiooni või muu positiivse rõhuga hingamisabi vajavatel või mittevajavatel patsientidel haiglakeskkonnas või ainult ventilatsiooni vajavatel patsientidel kodus hooldamisel.

Aerogen sobib kasutamiseks nii täiskasvanud patsientidel kui vastsündinutel. Tänu võrktehnoloogiale saab Aerogeniga inhaleeritavaid ravimeid manustada kontsentreeritumalt ja lühema ajaga võrreldes MDI (Meter Dose Inhaler) ja kompressor-inhalaatoritega.

Tootja koduleht: https://www.aerogen.com/


Meditsiiniseadmed nebulisaatorsüsteem Aerogen (USB) ja Aerogen Solo nebulisaator kuuluvad haigekassa meditsiiniseadmete loetellu.

Haigekassa võtab kindlustatud isikule vajaliku nebulisaatori komplekti eest tasu maksmise kohustuse üle järgmistel juhtudel järgmises ulatuses:

  1) isikult, kes on invasiivsel kodusel ventilaatorravil ja vajab kaasuva haiguse raviks ravimi inhalatsioone, ühe seadme eest 12 kuu jooksul;

  2) isikult, kes on invasiivsel kodusel ventilaatorravil ning vajab kaasuva haiguse raviks ravimi inhalatsioone ja ravi kriitilisuse tõttu ka varuseadet, kuni kahe seadme eest 12 kuu jooksul.

Nebulisaatori komplekt

Nebulisaatori komplekti kood, nimetus, piirhind ja haigekassa poolt ülevõetava kohustuse piirmäär on järgmised:

KoodNimetusPiirhind (eurodes)Ülevõetava kohustuse piirmäär
8013005Nebulisaatorsüsteemi Aerogen Solo (USB) stardikomplekt441,6090%

Nebulisaator

Nebulisaatori kood, nimetus, piirhind ja haigekassa poolt ülevõetava kohustuse piirmäär on järgmised:

KoodNimetusPiirhind (eurodes)Ülevõetava kohustuse piirmäär
8014406Aerogen Solo nebulisaator42,0090%

Haigekassa soodustusega kaupade tellimiseks palun võtke meiega ühendust sales@meditsiinigrupp.ee