Füsioteraapia

Selle pildi alt-atribuut on tühi. Failinimi on Lojer-logo.png

AS Meditsiinigrupp pakub unikaalseid, patendeeritud tehnoloogiaga  ja mitmekülgsete kasutusvõimalustega ravilaudasid Skandinaavia suurimalt meditsiinilise mööbli tootjalt LOJER, mis on 100 aastase kogemuse ja pikkade traditsioonidega Soome ettevõte.

Valdkonna ekspertide poolt välja töötatud Manuthera 242 on lõputute kasutusvõimalustega ravilaud, mis on mõeldud erinevatele terapeutidele – spordimassööridele, naprapaatidele, osteopaatidele, füsioterapeutidele (k. a. OMT)  ja kiropraktikutele.

Patsienti saab sujuvalt ja vaikselt liigutada terapeutilistesse ja anatoomilistesse asenditesse. Ravi saab läbi viia 3-mõõtmeliselt, kasutades laua veojõudu, paindumist, külgsuunalist paindumist ja pöörlemist ning samuti ka gravitatsiooni. Kõikide liikuvate laua osade disain, kahe mootoriga süsteem ja laagritega raam muudavad terapeutide töö ergonoomilisemaks ja lihtsamaks, muutes ravi tulemused veelgi paremkas. Manuthera 242 viib terapeudi töö uuele tasemele!

Manuthera 242  teraapialauad on olnud ettevõtte tõeline edulugu – toodet on tänaseks müüdud kuni 30 erinevas riigis.

Meditsiinigrupp AS esindab ka Lojer OY Medical Wellness tooteid.

Vaata rohkem siit.Belgia ettevõte GymnaUniphy on üks juhtivatest füsioteraapia ja 
rehabilitatsiooniseadmete tootjatest maailmas.

Gymna tootevalikus on erinevad füüsikalise ravi seadmed:

– Elektri-, laser- ja ultraheliravi
– Elektriimpulssravi
– Krüoteraapia ja diatermia

Lisaks on tootevalikus erineva funktsionaalsusega füsioteraapialauad ja trenažöörid.

Rohkem infot tootja kodulehel.


Pakume ettevõtte Emotion Fitness spordi ning füsioteraapia seadmeid. Nende tootevalik hõlmab koduseid ja meditsiinilisi jõusaaliseadmeid nagu kardiomasinad, jõuharjutusseadmed, raskused ja muud spordi/füsioteraapiatarbed.

Rohkem infot tootja kodulehel.