Hambaravi autoklaavid

Tarvikud steriilseks alla 7 minuti!

Teie instrumentidele maailma kiireima sterilisatsiooni tagamiseks pakume Kanada firma SciCan kassettautoklaave STATIM. Tegemist on auruautoklaavidega, mis võimaldavad steriliseerida ka turbiine ja mikromootoreid patsientide vahel, ning spetsiaalne tehnoloogia tagab instrumentide kiire ja delikaatse kuivatuse. Lisaks on STATIM autoklaavides lubatud steriliseerida oftalmoloogilisi instrumente, optikat, endoskoope ning paljusid teisi instrumente, millel tavalise kamberautoklaavi sterilisatsioonitsükkel ei ole lubatud.

STATIM seadmed on mõeldud nii pakitud ja pakkimata instrumentide kui ka plastiku steriliseerimiseks. Autoklaavidele saab intergreerida juurde ka andmete salvestaja, mis dokumenteerib sterilisatsioonitsükleid ning võimaldab neid hiljem analüüsida.

STATIM kassettautoklaave on pakkuda 2 erinevas suuruses: STATIM 2000 ja STATIM 5000.


Hambaravi pesur-desinfektorid

Kui tarvikud pole pestud, siis pole neid võimalik steriliseerida.

Olenemata teie praksise suurusest, leiab SciCanilt sobiva lahenduse. Valikus on nii lauale paigutatavad kui ka integreeritavad pesur-desinfektorid, mis tagavad tarvikute ja hambaraviotsikute põhjaliku ja aega säästva automaatse puhastuse ja kuivatuse.

Kõik pesur-desinfektorid omavad valideeritud pesutüskleid, puutetundlikku ekraani ning andmete salvestamise võimalust. Lisaks on pesurite sisusid võimalik kohandada just teie jaoks sobivaks, tagades kasutajamugavuse ja hõlpsuse.


Hambaravi otsikute puhastusseadmed

Ligi 50% hambaravis kasutatavate otsikute probleemidest on põhjustatud ebapiisavast puhastamisest ja õlitamisest. Selle vältimiseks pakume SciCan firma hambaraviotsikute hooldusseadet STATMATIC, mis puhastab ja õlitab kuni 3 otsikut korraga.

STATMATICu näol on tegemist on väikese ja kergesti kasutatava seadmega, mis puhastab ühe otsiku ainult 15 sekundiga.