Soojendussüsteemid

Rootsi ettevõte Kanmed on spetsialiseerunud meditsiinilistele patsiendi soojendussüsteemidele. Nende tootevalikust leiab innovatiivseid ja efektiivseid lahendusi patsientide soojendamiseks. Tooteportfellis on näiteks beebipesad, beebipesad kaksikutele, voodid, voodid kaksikutele, vesimadratsid, geelmadratsid ja soojenduskapid. Tooted on valmistatud Rootsis ja vastavad kõrgematele kvaliteedistandardi nõuetele.

Kanmed BabyBed – tänapäevane võimalus vastsündinute ja enneaegsete laste hooldamiseks. BabyBedi eesmärk on hõlbustada vastsündinud või enneaegse lapse hooldamist. Peamised omadused on hea ergonoomia ja nõuetekohase puhastuse hõlbustamine. Koos Kanmed Baby Warmeriga on see ideaalne avatud lapse soojenemise süsteem, mis julgustab lapsevanemat osalema vastsündinu esmasel hooldamisel.

Kanmed Warmingcabinet soojenduskapp on toodetud just haigla keskkonda silmas pidades ning on vastupidavad ja vaiksed, ette nähtud peamiselt geelipatjade, tekkide, kirurgiliste instrumentide ja vedelike soojendamiseks.

Kanmed BabyWarmer on soojendussüsteem, kus vastsündinute või enneaegsete laste soojendamiseks kasutatakse vesi-või geelmadratsit. Optimaalne soojenemine tagab kasvu kiiruse grammides päevas, mis on võrdne või parem kui parim inkubaator. Kanmed Babywarmeri efektiivsus on dokumenteeritud paljudes juhtumiuuringutes. Suurepärane toode, mis vähendab inkubaatorites olevaid päevi.

Rohkem infot tootja kodulehelt.

Lisaküsimuste tekkimise korral võtke meiega ühendust.