Autoklaavid

Matachana (Hispaania) on suuruselt teine autoklaavide tootja maailmas ning nende tootevalikusse kuulub lai valik autoklaave, kus sterilisatsiooniprotsess toimub nii auruga, vesinikperoksiidi ehk plasma (H2O2) kui ka formaalaldehüüdiga. Seadmed sobivad ideaalselt sterilisatsiooniosakondadesse ning nende kiire ja turvaline töötsükkel on teinud nendest ühed vastupidavaimad seadmed maailmas. Kasutajamugavuse tagab intuitiivne värviline puutetundlik juhtpaneel ja täidetud töötsüklite täielik elektrooniline väljavõte kindlustab, et kõik andmed on salvestatud.

Auruautoklaavid on spetsiaalselt disainitud standardsete operatsioonikomplektide suurustele, mis tagab maksimaalse mahutavuse. Seadmed on varustatud erakordselt efektiivse vaakumsüsteemiga, mis aitab ka energiat kokku hoida, ning autoklaaviga koos saame pakkuda erinevaid funktsionaalsust suurendavaid peale- ja mahalaadimissüsteeme.

Madala temperatuuriga steriliseerimiseks (nt endoskoobid ja optilised riistad) saab kasutada etüleenoksiidil ja formaalaldehüüdil baseeruvad autoklaave, mis tagavad seadmete õrna ja efektiivse steriliseerimise. Erinevalt teistest formaalaldehüüdil baseeruvatest autoklaavidest kasutatakse Matachana seadmetes madalaprotsendilist formaalaldehüüdi segu, mille steriliseerivad omadused on võrdsed kangete ja ohtlike lahustega. See tähendab ka, et kasutajale on kogu tööprotsess ohutum.

Vesinikperoksiidil baseeruva sterilisaatoril on uuenduslikud konteinerid, kus on steriliseeriv aine sees, mis tagab, et kasutaja kokkupuude on minimaalne. See kokku tagab ohutu ja mugava kasutajakogemuse, mis hoiab ja autoklaveerib instrumente samaaegselt, tagades neile pikema eluea.

Lisaks pakume monitooringusüsteemi, mis võimaldab kaugjälgimisega jälgida ka pesur-desinfektoreid ja autoklaave ühest tarkvarast.


Pesur-desinfektorid

Matachana (Hispaania) tootevalikusse kuuluvad nii erinevad lauaalused kui ka suured kahepoolsete ustega pesur-desinfektorid. Seadmetel on lai valik erinevaid pesuräkke ja –hoidikuid, mis on spetsiaalselt disainitud erinevate instrumentide ja tarvikute pesuks (sh operatsioonikomplektid, laparoskoopilised ja anesteesiainstrumendid ning laborinõud).

Pesurid mahutavad kuni 18 1/1 DIN korvi ning töötsükli maksimaalne jõudlus tagab kiire ja efektiivse pesemise ja esmase termaalse dekontaminatsiooni. Intuitiivne värviline puutetundlik juhtpaneel ning töötsüklite väljavõtete logi tagavad, et töö sujub kiiresti ja hästi.
Lisaks pakume monitooringusüsteemi, mis võimaldab kaugjälgimisega jälgida ka pesur-desinfektoreid ja autoklaave ühest tarkvarast.


Keevitusmasinad

Pakume erinevaid sterilisatsioonikottide keevitusmasinaid firmalt Matachana (Hispaania). Võimalik on mugavalt sterilisatsioonikoti peale trükkida erinevat kasutaja poolt defineeritud teksti (sh keevituse kuupäev ja aegumiskuupäev) ning tark tekstiprintimise tarkvara kindlustab, et ka kitsaste sterilisatsioonikottide puhul mahub kogu prinditav tekst ära. Lisaks suudavad meie seadmed keevitada väga laia valikut erinevaid sterilisatsioonis kasutatavaid materjale, tagades seadme muretu kasutamise.


Sterilisatsiooniosakonna mööbel

Lai valik erinevaid sterilisatsiooniosakonna mööblilahendusi, mida saab kohandada ka just vastavalt teie osakonna eelistustele. Valikus on nii roostevabast terasest tööpinnad kui ka erinevad pakkelauad.

Küsi lisainfot.


Hambaravi autoklaavid

Tarvikud steriilseks alla 7 minuti!

Teie instrumentidele maailma kiireima sterilisatsiooni tagamiseks pakume Kanada firma SciCan kassettautoklaave STATIM. Tegemist on auruautoklaavidega, mis võimaldavad steriliseerida ka turbiine ja mikromootoreid patsientide vahel, ning spetsiaalne tehnoloogia tagab instrumentide kiire ja delikaatse kuivatuse. Lisaks on STATIM autoklaavides lubatud steriliseerida oftalmoloogilisi instrumente, optikat, endoskoope ning paljusid teisi instrumente, millel tavalise kamberautoklaavi sterilisatsioonitsükkel ei ole lubatud.

STATIM seadmed on mõeldud nii pakitud ja pakkimata instrumentide kui ka plastiku steriliseerimiseks. Autoklaavidele saab intergreerida juurde ka andmete salvestaja, mis dokumenteerib sterilisatsioonitsükleid ning võimaldab neid hiljem analüüsida.

STATIM kassettautoklaave on pakkuda 2 erinevas suuruses: STATIM 2000 ja STATIM 5000.


Hambaravi pesur-desinfektorid

Kui tarvikud pole pestud, siis pole neid võimalik steriliseerida.
Olenemata teie praksise suurusest, leiab SciCanilt sobiva lahenduse. Valikus on nii lauale paigutatavad kui ka integreeritavad pesur-desinfektorid, mis tagavad tarvikute ja hambaraviotsikute põhjaliku ja aega säästva automaatse puhastuse ja kuivatuse.

Kõik pesur-desinfektorid omavad valideeritud pesutüskleid, puutetundlikku ekraani ning andmete salvestamise võimalust. Lisaks on pesurite sisusid võimalik kohandada just teie jaoks sobivaks, tagades kasutajamugavuse ja hõlpsuse.


Hambaravi otsikute puhastusseadmed

Ligi 50% hambaravis kasutatavate otsikute probleemidest on põhjustatud ebapiisavast puhastamisest ja õlitamisest. Selle vältimiseks pakume SciCan firma hambaraviotsikute hooldusseadet STATMATIC, mis puhastab ja õlitab kuni 3 otsikut korraga.

STATMATICu näol on tegemist on väikese ja kergesti kasutatava seadmega, mis puhastab ühe otsiku ainult 15 sekundiga.