Alaris infusiooni-ja süstlapumbad

Alaris® GW infusioonipump on väike ja imekerge infusioonipump, millega tagatakse täpsed ja usaldusväärsed vedelikuülekanded erinevatel kiirustel. Tegemist on ideaalse pumbaga üld- ja erakorraliseks raviks. Alaris® GW infusioonipump on valmistatud nii, et see vastaks infusiooni nõuetele määratletud töökeskkonnas nagu üldpalatites, esmaabi ja intensiivraviosakonnas, vastusündinute osakonnas, ambulatoorsetes asutustes, operatsioonisaalides ja erakorraliste haigete osakondades.
Alaris® PK süstlapumbad on mõeldud anesteetiliste ravimite manustamiseks.
Alaris PK süstlapumbal on kasutajasõbarlik liides, mis kuvab infusioonikiiruse, kogu edastatud ravimi annuse ja hinnangulised plasma ja toimepiirkonna kontsentratsioonid.
Alaris® GP infusioonipump on väike ja kerge, mis tagab täpse ja stabiilse infusiooni laia seadistusvahemiku piires. Alaris GP infusioonipump on mõeldud vedelike, ravimite, parenteraalsete toitelahuste, vere ja vereosiste infusiooniks kliiniliselt vastuvõetavate manustamisteede kaudu.
Alaris® GH süstlapump on täisfunktsioonidega süstlapump, mis sobib kasutamiseks nii intensiivravis, kui ka tavaliste infusioonide jaoks. Süstlapump Alaris GH on näidustatud ravimite infundeerimiseks, muuhulgas: analgeetikumid, mikroobivastased ained, veresaadused, kemoteraapia, toitained.


Micrel Medical teraapiaspetsiifilised infusioonipumbad ja –süsteemid

Pump Rythmic™ on kvaliteetne ja väga sobiv kaasaegseks raviks nii haiglas kui kodus. Tegemist on kõrgtehnoloogiline ja kergesti kasutatava infusioonipumbaga.
Kontrastne LCD ekraan ja membraanklaviatuur koos pehmete nuppudega teevad vajalike infusiooniprotokollide seadistamise ja infusiooniga seotud sündmuste haldamise Rythmic™ pumpadel eriti hõlpsaks.
Pump sobib vedelate ravimite intravenoosseks, intraarteriaalseks, intraperitoneaalseks, epiduraalseks ja subarahnoidaalseks (intratekaalseks) manustamiseks.
Micrel tootevalikus erinevad manustamiskomplektid koos torkenõeltega.

Valuravi
Pumbad RythmicTM Evolution on vastavalt teraapiale saadaval erineva värvikodeeringuga:
Sinine RythmicTM Evolution – PCA, haava infiltratsioon
Kollane RythmicTM Evolution – PCRA, PCEA

Kemoteraapia – Lilla RythmicTM PERF+

Parenteraalne toitmine – Roheline Mini Rythmic™ PN+ on kõrgtehnoloogiline ja kergesti kasutatav infusioonipump parenteraalsete toitelahuste täpseks manustamiseks nii haiglas kui ka kodus. Pump Mini RythmicTM PN+ on spetsiaalselt valmistatud kasutamiseks kodustes tingimustes. Seadme alarme on minimeeritud – automaatne “õhk liinis” tuvastamine ja elimineerimine. Süsteemile on sisseehitatud õhufilter (vastab standardile

IEC 60601-2-24). Mini RythmicTM PN+ tööaeg koos välise akuga 24h 300 ml/h ja sisemise patareiga 9h 300ml/h. Toitelahuse manustamiskomplektil pikk 2,2m liin.

Mini RythmicTM PN+ toitepumpadele on lai valik erineva suuruse ja funktsionaalsusega seljakotte. Micrel tootevalikus on ka seljakotid lastele.

Kõiki Rythmic™seeria pumpade andmeid on võimalik üles laadida arvutisse arhiveerimiseks või statistiliseks analüüsiks. Infusioonipumpasid on võimalik varustada IP ühenduspakiga GPRS tüüpi mobiiltelefoni andmete saatmiseks ja vastuvõtmiseks, mis annab meditsiinipersonalile võimaluse jälgida reaalajas eemalt infusiooni.