PCR masinad

Pakume Anaytik Jena (Biometra, Saksamaa) konventsionaalseid ja real-time PCR ehk qPCR masinaid. Need seadmed on tuntud oma kasutajasõbralikkuse ja vastupidavuse poolest ning valikus on nii 48, 96 kui ka 385 plaadile mõeldud seadmeid. Kõiki seadmeid saab kasutada ka üksikute stuubide ja strippidega.
Konventsionaalseid PCR masinaid on 3 erinevat tüüpi: TOne, TAdvanced ning TRio, andes võimaluse valida just teile sobivaim lahendus. Ülikiire ploki soojendus-jahutus ja suur ploki temperatuuri homogeensus aitavad teil võita aega oma PCR protokollides, kompromiteerimata analüüsi tulemusi.
Real-time PCR masinad (qPCR) on moodsaimate süsteemidega, võimaldades ka puutetundlikku seadme juhtimist. Biometra töökindel plokk ning erinevate ergastusmoodulite paljusus võimaldab seadet kohandada just teie vajadustele, võimaldades nii DNA, RNA kui ka valgu analüüse. Seda kõike kroonib väga laiade võimalustega tarkvara, mis võimaldab vajadusel teha ka teaduslikumat analüüsi.


Nukleiinhappe eraldamise seadmed

Valikus on Analytik Jena (Saksamaa) nukleiinhapete eraldamise seadmed, mis võimaldavad puhastada nii DNA kui ka RNA. Valikus on nii seade 16 proovile kui ka suuremaid lahendusi, mida on võimalik enda soovi kohaselt programmeerida.

Lisaks on väga lai valik erinevaid eralduskitte väga erinevatele proovimaterjalide.

Innupure C16 Analytik Jena nukleiinhappe eraldamine seade


Nukleiinhapete eralduskomplektid

Valikus on väga lai valik nukleiinhapete eralduskitte erinevatele proovi algmaterjalidele või haigustekitajatele sh veri, täisveri, seerum, plasma, sülg, roe, liikvor, puugid, taimed jne. Samuti on kitte IVD diagnostikaks, toidu kvaliteedi kontrolliks, veterinaaridele, bakterite ja viiruste tuvastamiseks ning puukide tekitatud haiguste tuvastamiseks.
Lisaks on tootevalikus uudsed SmartExtraction kitid, mis võimaldavad tunduvalt rohkem nukleiinhapet proovimaterjalidest kätte saada, hoides samal ajal kokku kulutarvikutes. Tehnoloogia on sobiv ka automatiseerimiseks.


Lisaseadmed

Pakume laia valikut molekulaardiagnostikaga seotud seadmeid, kuhu hulka kuuluvad:

  • Homogenisaatorid
  • Segajad
  • Spektrofotomeetrid
  • Elektroforees ja blotting
  • Hübridisatsiooniahjud