Elustamismannekeenid ja simulatsioonitarvikud

Laerdal tootevalikus on elustamismannekeen Resusci Anne Q-CPR treeningsüsteem.

Mannekeen võimaldab teostada kunstlikku hingamist ning südamemassaaži. Mannekeeni on võimalik täiendada erinevate jälgimissüsteemidega. Süsteemiks võib olla nii lihtsalt kasutatav juhtmega seade kui ka juhtmevaba seade, mis abistab meditsiinilise simulatsiooni läbiviimist, võimaldades reaalajas saada tagasisidet, hinnata treeningu efektiivsust ning debriifingut erinevates olukordades, samas salvestab ja edastab tulemused.

Little Anne mannekeen on realistlik, kergekaaluline täiskasvanu elustamise õppevahend kõikide oluliste tunnustega õpetamaks täiskasvanu elustamist.

Simulatsioonikohver PRACTOPLAST sisaldab erinevaid vigastusi jäljendavaid haavamulaaže nagu murrud ja erakorralised vigastused, mis sisaldavad 7 erinevat haavamulaaži (kinnised murrud-alalõug, silm; liitmurrud- nina, roided; sisselõikehaavad-kõht; silmakoopa rebimishaav) jne.

SimMan ALS Kliiniliste simulatsioonide mannekeen, realistlik, täismõõdus. Mannekeen võimaldab harjutada hingamisteede käsitlust, elustamistegevuse treeningut jm.

SimView ™ on integreeritud taasesituslahendus, mis salvestab heli ja video simulatsioon ning teisi õppetegevusi. Iga simulatsiooni tegevust saab salvestada, uurida, taasesitada ning lisada märkusi andes instruktorile ja õppijale võimaluse hinnata kõiki simulatsiooni tegevusi.

Uuenenud Little Anne QCPR elustamismannekeen

Elustamismannekeen Little Anne kasutamist on nüüdsest võimalik jälgida ja hinnata!
Little Anne on jälgitav läbi Laerdali käsimonitori SkillGuide või ühendades mannekeen äpp-i abil nutitelefoni või tahvelarvutiga, kasutades selleks Bluetooth ühendust.
Äpp ja käsimonitor SkillGuide annavad tagasisidet tehnoloogia Quality PCR (QPCR) vahendusel. Seeläbi on instruktoritel võimalus parandada nii CPR koolituse kvaliteeti, õppimise tõhusust, kui ka tõsta õppijate motivatsiooni. QCPR rakendusega on võimalik jälgida kuni kuue õppija edusamme.

CPR koolituse tagasiside reaalajas
Jälgige iga õppija tulemust südamemassaaži sügavuse, (rindkere) vabastamise, massaaži kiiruse ja ventilatsiooni tulemuse kohta.

Intelligentne hindamine ja juhised
Andke igale õppijale läbi nutikate hindamisfunktsioonide soorituse toimivuse ja tulemuste parendamise kohta nõu. Motiveerige õppijaid rahuldava tulemuse asemel saavutama täiuslik tulemus! Õppijate tulemuste punktid ja kokkuvõtted salvestuvad rakendusse.

QCPR võistlus
Lõpetage iga treening mitteametliku ja lõbusa QCPR võistlusega, et suurendada õppijate motivatsiooni parima tulemuse saamiseks!

Kvaliteetne ühendus
Ühendage iga mannekeen rakendusega läbi stabiilse ja usaldusväärse one-klick Bluetooth Smart-tehnoloogia. Rakendusega on kaasas kasutusõpetused- ja videod.

Rakendused allalaetavad App Store´ist ja Google Play´ist. 

 Little Anne Q-CPR treeningsüsteemi tutvustav video:

Little Anne QCPR

Laerdali 2021/2022 a. tootekataloogist leiate suure valiku erinevaid pakutavaid tooteid.

Osa pakutavast tootevalikust on saadaval meie e-poes.