• +372 6 140 801sales@meditsiinigrupp.ee
  • Pärnu mnt 49976401 Laagri, Harjumaa
  • E – RMo - Fr 9:00 – 16:309:00 – 16:30

Philips Medical Systems

Philips CLEARVUE

Philips ClearVue seeria ultrahelisüsteem tagab diagnostiliselt tugeva pildi kuvamise, sujuva töövoo ning käepärase aparaadi kasutamise. Ultrahelisüsteemi tarkvara sisaldab kõiki vajalikke mõõtmiste valemeid ja kalkulatsioone, pildiparandus-tehnoloogiaid ning funktsionaalsust salvestada kasutajapoolseid eelhäälestusi.

Philips ClearVue ultraheliaparaat on konfigureeritav radioloogilise, günekoloogilise või kardioloogilise tarkvara võimekusega.
Rohkem infot leiab tootja kataloogist Philips ClearVue Ultrasound günekoloogile või radioloogile suunatud kataloogist Philips ClearVue Ultrasound.


Philips AFFINITI

Philips Affiniti seeria kõrgema keskklassi ultrahelisüsteem võimaldab kõrgemal tasemel pildi kuvamist. Komplektsusesse kuulub väga lai valik andureid (PureWave tehnoloogia) ning tarkvaraline võimekus sisaldab anatoomilist intelligentsust (Anatomical Intelligence), mis võimaldab kõrgtasemel uuringute analüüsimist. Ultraheliaparaat on väga ergonoomilise disainiga, mugava ja käepärase funktsionaalsusega. Philips AFFINITI ultraheliaparaat on konfigureeritav radioloogilise, günekoloogilise või kardioloogilise tarkvara võimekusega.

 


Philips PREMIUM EPIQ xMATRIX

Philips EPIQ seeria premium-klassi ultrahelisüsteem tagab tipptasemel diagnostiliselt väga võimeka pildi kuvamise, xMatrix ja PureWave andurid võimaldavad volumeetrilisi 3D/4D ultraheli uuringute automaatseid mitme plaanilisi arvutusi. Tarkvaraline võimekus sisaldab anatoomilist intelligentsust (Anatomical Intelligence).
Philips PREMIUM EPIQ xMATRIX ultraheliaparaat on väga ergonoomilise disainiga ning mugava ja käepärase funktsionaalsusega.


Philips CX50 CompactXtreme

PHILIPS CX50 portatiivne kardioloogia

Philips pakub tipptasemel ultraheliseadmeid ja on lisanud oma toodete perekonda preemium ja innovatiivse tehnoloogia CompactXtreme’i.

CX50 xMATRIX on loodud spetsiaalselt diagnoosimiseks, lisaks kirurgilised ja pediaatrilised ehhokardiograafia kaasaegsed rakendused.

Tutvu kataloogiga

 

2017 All Rights Reserved.