Elustamisseadmed

Defibrillaator –  Philips Efficia DFM100 on suure ekraaniga kerge kaasaskantav defibrillaator/monitor. Sellel on neli kliinilist käitusrežiimi: jälgimine, käsitsi defibrilleerimine/sünkroonitud kardiversioon, AED ja stimulatsioon. Seade Efficia DFM100 on mõeldud kasutamiseks haiglates või erakorralise meditsiini keskkonnas kvalifitseeritud meditsiinipersonali poolt, keda on koolitatud seadmega töötamiseks ning kes omavad põhi- ja edasijõudnute teadmisi elustamise või defibrillatsiooni osas.

Lisaküsimuste tekkimise korral võtke meiega ühendust.


AED seinakapp (ARKY)

AED seinakapp defibrillaatori hoiustamiseks siseruumidesse.

ARKY AED seinakapp on valmistatud tugevast metallist. Universaalsed mõõdud võimaldavad kappi paigutada kõiki levinumaid defibrillaatoreid. Seinakapp sobib büroohoonetesse ning avalikesse asutustesse. Valikus on kaks värvitooni (roheline või valge) ning lisaks on võimalik kapile tellida ka alarm.

Mõõt: 38x38x20 cm

ARKY AED seinakapp välitingimustesse on saadaval kahes versioonis – soojendusega ja soojenduseta, mis on ka 100% veekindel ja tolmu suhtes vastupidav. Soojendusega kapp on varustatud 24V kütteelemendiga, mis talub temperatuuri kuni -45 ℃ ning mida on võimalik kinnitamiseks varustada lukuga.

Väline mõõt: 40x34x20 cm. Sisemine mõõt: 32x28x18 cm.

Rohkem infot kodulehelt: https://arkycase.com/

Lisainfo saamiseks võtke meiega ühendust.