Philips CLEARVUE

Philips ClearVue seeria ultrahelisüsteem tagab diagnostiliselt tugeva pildi kuvamise, sujuva töövoo ning käepärase aparaadi kasutamise. Ultrahelisüsteemi tarkvara sisaldab kõiki vajalikke mõõtmiste valemeid ja kalkulatsioone, pildiparandustehnoloogiaid ning funktsionaalsust salvestada kasutajapoolseid eelhäälestusi.

Philips ClearVue ultraheliaparaat on konfigureeritav radioloogilise, günekoloogilise või kardioloogilise tarkvara võimekusega.

Rohkem infot leiab tootja infobrošüüridest günekoloogile, radioloogile.


Philips AFFINITI

Philips Affiniti seeria kõrgema keskklassi ultrahelisüsteem võimaldab kõrgemal tasemel pildi kuvamist. Komplektsusesse kuulub väga lai valik andureid (PureWave tehnoloogia) ning tarkvaraline võimekus sisaldab anatoomilist intelligentsust (Anatomical Intelligence), mis võimaldab kõrgtasemel uuringute analüüsimist. Ultraheliaparaat on väga ergonoomilise disainiga, mugava ja käepärase funktsionaalsusega. Philips AFFINITI ultraheliaparaat on konfigureeritav radioloogilise, günekoloogilise või kardioloogilise tarkvara võimekusega.

Rohkem infot Philipsi tootebrošüüridest radioloogilegünekoloogilekardioloogile.


Philips PREMIUM EPIQ xMATRIX

Philips EPIQ seeria premium-klassi ultrahelisüsteem tagab tipptasemel diagnostiliselt väga võimeka pildi kuvamise, xMatrix ja PureWave andurid võimaldavad volumeetrilisi 3D/4D ultraheli uuringute automaatseid arvutusi. Tarkvaraline võimekus sisaldab anatoomilist intelligentsust (Anatomical Intelligence).
Philips PREMIUM EPIQ xMATRIX ultraheliaparaat on väga ergonoomilise disainiga ning mugava ja käepärase funktsionaalsusega. Süsteem on konfigureeritav radioloogilise, günekoloogilise või kardioloogilise tarkvara võimekusega.

Rohkem infot Philips tootebrošüürist radioloogilegünekoloogilekardioloogile.


 Philips PREMIUM CX50 xMATRIX

Philips CX50 on premium-klassi portatiivne ultrahelisüsteem, mille pildi kuvamine ja innovaatilised rakendused tagavad kõrgtasemel diagnostika ja kiire töövoo. Sülearvutilaadse disainiga ultrahelisüsteem võimaldab aparaadi kasutust spetsiaalsel alusel ja ka ilma selleta. Tarkvaraline võimekus tagab 3D/4D xMATRIX uuringute automaatseid arvutusi. Ultraheliaparaat on väga ergonoomilise disainiga, mugava ja käepärase funktsionaalsusega. Süsteem on konfigureeritav radioloogilise, günekoloogilise või kardioloogilise tarkvara võimekusega.

Rohkem infot tootebrošüüridest radioloogile, kardioloogile.


Philips SPARQ

Philips SPARQ on kõrgema keskklassi erakorralise meditsiini ultrahelisüsteem, mis võimaldab kõrgemal tasemel pildi kuvamist. Komplektsusesse kuuluvad (PureWave tehnoloogia) andurid.
SPARQ ultraheli ergonoomiline disain tagab mugava kasutuse EMO tingimustes ning anesteesia protseduuridel. Ultrahelisüsteemi tarkvaraline võimekus vastab erakorralise meditsiini kasutajate töövoole.

Rohkem infot PHILIPS SPARQ tootebrošüürist.


Philips InnoSight

Philips ultrahelisüsteem InnoSight on uue põlvkonna portatiivne tahvel-tüüpi ultraheliseade (kasutusvõimalus nii alusel/ratastel kui ilma aluseta). Süsteem tagab diagnostiliselt professionaalse pildi kuvamise, sujuva töövoo ning käepärase aparaadi käsitsemise. Ultrahelisüsteemi tarkvara sisaldab kõiki vajalikke mõõtmise valemeid, kalkulatsioone ning pildiparandustehnoloogiaid. Süsteem on konfigureeritav radioloogilise, günekoloogilise või kardioloogilise tarkvara võimekusega.

Rohkem infot tootebrošüüridest radioloogilegünekoloogile.