Philips tasku-ultraheliaparaat LUMIFY

Tegemist on uue põlvkonna portatiivse ultrahelisüsteemiga, mis võimaldab kaasaegsel tasemel teostada erakorralistes olukordades diagnostilisi ultraheliuuringuid. Kogu kuvamise tehnoloogia asub anduri sees.

Philips Lumify andur ühendatakse android-seadmega või IOS seadmega (telefon või tahvel) ning Google Storest/Apple Sterest  laetakse tasuta Lumify app (rakendus). Kasutatav telefon või tahvel peavad olema hea resolutsiooniga ja korras akuga, mis tagab töö kestuse.

Lumify ultraheli andurid :

  • Lineaarandur L12-4 (4-12 Mhz)
  • Konveksandur C5-2 (2-5 MHz)
  • Aektorandur S4-1 (1-4 MHz)

Rohkem infot tootebrosüürist.


SONOSITE EDGE II

SonoSite EDGE II on uue põlvkonna (“sülearvuti” tüüpi) portatiivne erakorralise meditsiini/anesteesia ultrahelisüsteem. Innovaatiline tagab sujuva kasutuse. Pilditöötlustehnoloogiad SonoADAPT™, SonoHD2™, ColorHD™, DirectClear Technology, Advanced Needle Visualisation tagavad diagnostiliselt kõrgel tasemel pildi kuvamise. Aparaadi kasutus on võimalik kas alusel/ratastel või eraldiseisvana. SonoSite ultrahelisüsteemid ja ultraheliandurid on põrutuskindlad ning võimelised tagama ka ekstreemsetes oludes parima tulemuse. Ultraheliaparaat ja andurid vastavad Rahvusvahelisele Elektrotehnikakomisjoni standardile IEC60601-1 ning on läbinud vibratsiooni testi meetodil MIL-STD-810G. Ultrahelisüsteemil on optsioonina “turvis-kaablid”, mis tagavad erakordselt suure vastupidavuse.

Rohkem infot leiab SONOSITE EDGE II brošüürist.


SONOSITE SII

SonoSite SII on portatiivne uue põlvkonna “tahvli” tüüpi erakorralise meditsiini/anesteesia ultrahelisüsteem. Innovaatiline disain tagab sujuva kasutuse. Aparaadi kasutus on võimalik kas alusel/ratastel või eraldiseisvana. Pilditöötlustehnoloogiad SonoADAPT™, SonoHD2™, ColorHD™, DirectClear Technology, Advanced Needle Visualisation tagavad diagnostiliselt kõrgel tasemel pildi kuvamise. SonoSite ultrahelisüsteemid ja ultraheliandurid on põrutuskindlad ning võimelised tagama ka ekstreemsetes oludes parima tulemuse. Ultraheliaparaat ja andurid vastavad Rahvusvahelisele Elektrotehnikakomisjoni standardile IEC60601-1 ning on läbinud vibratsiooni testi meetodil MIL-STD-810G. Ultrahelisüsteemil on optsioonina “turvis-kaablid”, mis tagavad erakordselt suure vastupidavuse.

Rohkem infot leiab SONOSITE SII brošüürist.


SONOSITE iViz

SonoSite iViz on portatiivne Android-põhine väike “tasku“-ultraheliseade kiireks diagnostikaks erakorralise meditsiini sektoris. iViz süsteemi unikaalne disain ja väga vastupidav korpus võimaldavad mugava kasutuse ekstreemsetes oludes. Pilditöötlustehnoloogiad Direct Clear Technology ja Advanced image processing (SonoHD) ning kõrge resolutsiooniga ekraan võimaldavad väga heal tasemel pildi kuvamise. Seadmel on olemas vajalikud ühendused uuringute saatmiseks.