Meditsiiniline mööbel

Hill-Rom intensiivravivoodi

Pakume haiglavoodeid tuntud Ameerika tootjalt Hill-Rom.
Valikus on aktiivravivoodid, kaaluga intensiivravi voodid, bariaatriline voodi ja sünnitusvoodi.

Tõenduspõhiselt välja töötatud teraapiaseadmed koos Hill-Rom poolt pakutavate kliiniliste programmide ja lahendustega julgustab patsientide varajast mobilisatsiooni ning toetab turvalist ja väärikat patsiendikeskset lähenemist.

Rohkem infot tootja kodulehel.


Hill-Rom lamatisi ennetav voodimadrats

Aktiivravivooditele mõeldud madratsid tootjalt Hill-Rom.
NP seeria vahtmadratsid on lamatisi ennetava efektiga, kõrgtehnoloogilised ja turvalised patsiendile. Eemaldatavad katted on veekindlad kuid hingavad, bakteriostaatilised ja fungostaatilised, venivad ning sobivad kasutamiseks haigla tingimustesse.
Meie partner BOS International, kellel on kogemust turul juba üle 30 aasta, pakub laia valikut lamatisi ennetavaid õhkmadratseid. Kvaliteetsed ja vaiksete pumpadega madratsid sobivad nii hooldushaiglatesse kui aktiivravisse kasutamiseks. Ettevõte pakub tootele enda logo printimise võimalust.

Suurema valiku pakutavaid madratseid leiab Hill-Rom´i kodulehelt ning samuti ka BOS Medical International kodulehelt.


Viking L tõstesüsteem

Patsientide transportimise raame pakume tootjalt Hill-Rom ja Saksamaa tootjalt Dewert.

Raamid on disainitud turvaliseks ja efektiivseks transportimiseks tänu suurele kandevõimele, viiendale juhtrattale ja vastupidavale terasraamile.

Rohkem infot kodulehtedelt: / Dewert / Hill-Rom


Tootjatelt Dewert, Tarsus, Lojer ja Techmed pakume laia valikut erinevaid läbivaatuslaudasid. Valikus on ühe-ja mitmeosalised; elektriliste või hüdrauliliste funktsioonidega läbivaatuslauad.

Tootjalt Techmed leiab samuti suure valiku erinevat haiglamööblit – valikus on laekonsoolid, tilgajalad, kardinasüsteemid, voodikapid, toolid, prügikoti hoidjad, astmelauad, elustamiskärud, protseduurikärud, Mayo lauad, anesteesiakärud, riiulisüsteemid.

Lisaks pakub sterilisatsiooni-ja operatsioonitoamööblit ning nutikaid ravimi/tarvikutekappe Prantsusmaa tootja Villard.

Rohkem infot TechMed tootekataloogist ja Villardi kodulehelt.


Rootsi tootjalt Stille pakume väga kõrge kvaliteediga operatsioonilaudasid. ImagiQ2 endovaskulaarseteks protseduurideks mõeldud operatsioonilaual on unikaalne süsinik-kiud laua pealispind, mille täiuslikult välja arendatud disain ja „madala doosi“ tehnoloogia muudab operatsioonitoa turvalisemaks kohaks patsientidele ja kogu kirurgilisele meeskonnale.
Video tootest asub siin.

Lojer Scandia seeria operatsioonilauad on kvaliteetne lahendus hinnatundlikumale kliendile. Valikus on nii elektriline, manuaalne kui elektro-hüdrauliline laud paljude lisatarvikutega.

Lojeri operatsioonilaudade valikutega saad tutvuda siin.


Meie tootevalikus on ka Rootsi ettevõtte Sjöbloms verevõtutoolid.

Elektrilised toolid on kompaktsed, kasutajasõbralikud, ergonoomilised ja väga stabiilsed ning vastupidava konstruktsiooniga, mis tagab pikaajalise vastupidavuse. Nelja mootoriga saab seda väga lihtsalt õigesse tööasendisse reguleerida, k.a Trendelenburgi asend. Elektriliselt reguleeritav kõrgus tagab kasutaja mugavuse ja optimaalse tööasendi. Verevõtuks on stabiilsed, reguleeritavad ja vahetatavad käetoed.

Tootevaliku leiab ettevõtte Sjöbloms kodulehelt.